Altınor Turizm

Kuzey Kıbrıs'ın Lider Şirketleri

Altınor Turizm

1995'den beri A sınıf acente olan Altınor Tourism, hızla gelişen turizm sektöründe, müşteri istek, ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp karşılamaktadır. Faaliyetlerimizi uluslararası anlaşmalar, turizm mevzuatı, kanun ve yönetmenliklere uygun olarak yürütmek; yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarımızda insanların kültürel değerlerine, doğaya ve çevreye saygılı olmak, sürdürülebilir turizm ilkelerine ve verdiğimiz sözlere bağlı kalmak; en önemli kaynağımız olan çalışanlarımızın ve turizme yeni açılmış yerlerdeki tedarikçilerimizin eğitimine katkıda bulunmak; hedef büyüterek sürekli iyileştirmeye odaklanmak ve "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" ni olası en üst düzeyde sağlamak Altınör Turizm'in temel politikasıdır.

Türk Hava Yolları, Atlasjet ve Pegasus Hava Yolları başta olmak üzere tüm tarifeli ve özel sefer yapan havayollarında rezervasyon ve bilet kesme işlemlerini Altınör Tourism ofislerinden yapabilirsiniz.

Türkiye ve tüm dünya ülkelerine özel paketler ve avantajlardan yararlanmak için , Uzman seyahat danışmanlarımız ile A'dan Z'ye tüm seyahatinizi organize etsin; size, tatilinizin ve hayatın keyfini çıkartmak kalsın!