Başkanın Mesajı

Kuzey Kıbrıs'ın Lider Şirketleri

Başkanın Mesajı

Çağımızın iletişim ve ulaşım araçlarındaki gelişmeler coğrafi sınırları ortadan kaldırmış ve iş dünyasını sınır tanımaz bir rekabet ortamı ile karşı karşıya getirmiştir. Yeni ürün ve hizmetlerin bir gecede bile eskiyebildiği bu süreç içerisinde, varlığımızı başarıyla sürdürebilmenin değişimle doğru orantılı olduğu yadsınamaz bir gerçektir.

Biz de Altınör Grup olarak dünyadaki bu değişimin farkındayız. Algımız, gücümüz, cesaretimiz çok yüksek, işlerimize kararlılıkla atılıyor ve çok olumlu sonuçlar alıyoruz. Bu başarılarımızı gelecek yıllara da aynı değerlerle taşımak istiyoruz.

Artan heyecanımız, hiç eksilmeyen çalışma azmimiz ve sahip olduğumuz insan kaynağı yenilikleri zamanında ve etkin biçimde hayata geçirmemizi sağlıyor.

Grubumuz 35 yılı aşan zaman içerisinde sürdürdüğü faaliyetleri, sahip olduğu bilgi birikimi ve sürekli gelişme anlayışı ile Kuzey Kıbrıs'ın önemli dinamiklerinden biri olmuştur. Ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmaktan onur duyuyoruz.

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan Altınör Grup; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmekte, firma bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini de artırmaktadır.

Geçmişten günümüze çalışmalarımızda bizi yalnız bırakmayan ve destekleyen herkese, paydaşlarımıza, tüm çalışma arkadaşlarımıza ve değerli müşterilerimize şükranlarımı sunarım.

  • Reşat ALTINÖR
    Yönetim Kurulu Başkanı