Servislerimiz

Kuzey Kıbrıs'ın Lider Şirketleri

Servislerimiz

 • Koşulsuz İade ve Değiştirme

  Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz ürünleri, 30 gün içerisinde faturası ile birlikte getirerek iade edebilir veya tercih edeceğiniz bir başka ürünle değiştirebilirsiniz.

 • Son Teknolojiye Sahip Ekipmanlar

  Gerek servis sırasında gerekse cam-çerçeve uygulamalarımızda, tüm mağazalarımızda en son teknolojiye sahip ekipmanlar kullanılmaktadır.

 • Diplomalı Optisyen ve Eğitimli Satış Danışmanları:

  Tüm mağazalarımızda, diplomalı optisyen ve eğitimli satış danışmanlarımız hizmet vermektedir.

 • Özenli Çalışma

  Özen seçimle başlar. Optik arenada bir ürün, dizaynı, kalitesi, sağlamlığı ve konforu ile değerlendirilir. Özenle seçilen ürüne uygun bir kullanıcı belirledikten sonra numaralı gözlük camlarının montajı aşamasında olağanüstü bir dikkat ve özen gerekir.

 • Kaliteli Ürünler

  Perakende bir işyerinde, mekandan başlayarak satışa sunulan hizmet ve ürünlerin kalitesi, servis biçimi ve kolaylığı, satış sonrası servis, o iş yerinin kalitesini belirler. Dünya markalarının en iyileri seçilse bile, bu seçime uygun bir servis geliştirilmemişse kaliteye ulaşılamaz. Tüketiciye saygı duymayan, düzenli ve iyi servis vermeyen ithalatçı veya imalatçı firmaların ürünleri, hizmet kalitemizi olumsuz etkileyeceği için işyerimizce tercih edilmez. Bir numaralı gözlük estetik, rahat, hafif ve sağlam olmalıdır. Kişiliğinizle uyumlu, beklentilerinize uygun olmalıdır. Çünkü gözleriniz en iyisine layıktır.

 • Ürün Çeşitliliği

  Geniş bir hizmet ve ürün yelpazesi için öncelile geniş bir mekan gerekir. Göz ve görme ile ilgili çeşitli hizmetlerin kolay ve seri bir şekilde verilmesi, mekanın boyutuyla yakından ilgilidir. Hemen hemen her beğeniye uygun, kaliteli optik ürünlerin ve birçok Dünya markasının sergilenmesi, zor beğenenler için bile modeller bulunması ancak geniş mekanda mümkündür.