Şirket Yapısı

Kuzey Kıbrıs'ın Lider Şirketleri

Şirket Yapısı

İnşaat şirketimizin temelleri 1999'da Girne'nin doğusunda Çatalköy'de 4 yıldızlı bir otel kurma fikriyle atılmıştır. Bunun ardından başka bina projeleri de hayata geçirilmiştir. İlk kompleksler (Bellapais yolundaki Altınkaya Restoran yanında) tamamlanmıştır.Altınör, büyük bir talep olduğunu görünce proje sayısını arttırmış, düşük fiyat, yüksek kalite politikasıyla pek çok proje tamamlamıştır. Kıbrıs'ın hemen hemen her bölgesinde Altınör'ün binalarını görebilirsiniz.

Altınör İnşaat, şu anda fiyatları 45k ile 70k arasında değişen pek çok projeyi sürdürmektedir.

Girne'nin batısı Alsancak'ta, denize yürüme mesafesinde, müşterek havuzlu, 2 yatak odalı yarı müstakil konutlar 45k dan, 3 yatak odalı müstakil konutlar 70k dan satıştadır. Bu proje 21 konuttan oluşmaktadır.

Girne'nini doğusunda, sakin bir kasaba olan Doğanköy'de, 3 farklı site projesi daha devam etmektedir. Girne şehir merkezine ve tüm yerel mağazalara yürüme mesafesinde olan konutların fiyatları, 2 yatak odalıları 50k, 3 yatak odalı olanları 58k olarak satıştadır.

Altınör İnşaat, her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaratıcı çözümler sunmuştur.

Altınör İnşaat, birinci sınıf ekipman ve materyal kullanımı yanında yetenekli insan kaynakları, uluslararası kalite yönetimi, yenilenen plan ve programlama metodları ile deneyimli ve dinamik yönetim anlayışı temel alınarak başarılarını arttırarak devam etmektedir.

Altınör İnşaat, yüksek kaliteli servisleri ve taahhüt edilen zamanda teslim edilen anahtar teslim projeleri sunmaktadır.